postuluję

1. Odblokować wszystkie rodziny. Prezydent Warszawy nie jest od blokowania warszawiaków.

2. Dać własność rodzinom, które spłaciły 100% mieszkania. Wykup za 1 zł, a nie za kolejny kredyt na to samo mieszkanie.

3. Dla rodzin biednych budować z pieniędzy wszystkich warszawiaków.

4. Budować mieszkania dla rodzin, które nie mogą wziąć kredytu - z dążeniem do własności. Warszawa nie jest od zarządzania mieszkaniami jak dziś TBS, ale od tworzenia perspektyw. TBS/SIM niech zajmie się budową, a nie drogim zarządzaniem - to zostawić mieszkańcom - w razie czego w przetargu wybiorą najtańszą firmę do zarządzania.

5. Promować tanie budownictwo - dla wszystkich, którzy płacą podatki w Warszawie - tworzyć wspólnoty mieszkaniowe, które pod parasolem miasta wynajmą budowlańców, którzy wybudują im mieszkania. Mieszkańcy Warszawy potrzebują organizacji i wsparcia miasta.

Warszawa nie pozyska mądrych ludzi, którzy mogliby rozwijać miasto jeśli ci ludzie w Warszawie mają przez całe życie spłacać kredyty za swoje mieszkanie. Wraz z takimi ludźmi przyjdą inwestycje i wzmocni się export. Trzeba odrolnić ziemie na zachód od Warszawy i budować nowe całe dzielnice doprowadzając infrastrukturę i magistrale komunikacyjne. Zamiast blokować trzeba budować. Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój.

 

mWarszawa.pl
młodzi
miłość
mieszkanie
miasto moje

 

 

 

 

 


 .

Facebook